پیشگویی عجیب : 10 روز دیگر در خاورمیانه جنگ خواهد شد

middle-east.jpg
وی گفته است که در این جنگ کشورهایی چون روسیه ، چین ، ایران ، سوریه ، لبنان ، ترکیه ، عربستان ، اردن و بسیاری از کشورهای اسلامی درگیر خواهند شد و این جنگ مقدمه ای برای جنگ جهانی سوم است
یک پیشگوی فیلیپینی که بانام مستعار ” دوک پونتالانگیت ” ادعای پیشگویی حوادث مهم در جهان را دارد، پیشگویی کرده است که جنگی در خاورمیانه در می 2010 ( 10 روز دیگر) روی خواهد داد که به عنوان مقدمه یک جنگ جهانی گسترده تمامی جهان غرب را در برابر اتحاد جهان اسلام و کمونیست درگیر خود خواهد ساخت .
به گزارش عصر ایران و به نقل از وبلاگ ” ” Before Its News این پیشگوی فیلیپینی در ماه فوریه سال جاری میلادی ( سه ماه پیش ) پیشگویی کرده بود که جنگی بزرگ در منطقه خاورمیانه( در می 2010- نیمه اردیبهشت 1389) روی خواهد داد که سرنوشت منطقه و جهان را عوض خواهد کرد .

 

این پیشگوی فیلیپینی در شرح جدیدی بر این پیشگویی خود ضمن تاکید بر صحت پیشگویی خود جزییات بیشتری از این جنگ را تشریح کرده است .

وی گفته است که در این جنگ کشورهایی چون روسیه ، چین ، ایران ، سوریه ، لبنان ، ترکیه ، عربستان سعودی ، اردن و بسیاری از کشورهای اسلامی درگیر خواهند شد .

پونتالانگیت در ادامه ادعاهای خود می گوید که این جنگ مقدمه ای برای جنگ جهانی سوم است و به فاصله 13 هفته پس از آغاز جنگ خاورمیانه جنگ جهانی سوم شعله ور خواهد شد .

وی مدعی است که پس از این جنگ جهانی ( که روسیه ، چین و جهان اسلام در یک سو و غرب – آمریکای شمالی و اروپا – در سوی دیگر خواهند بود ) غرب به لحاظ اقتصادی و نظامی تضعیف خواهد شد .

وی مدعی است 13 روز پس از شعله ور شدن و گسترده شدن جنگ در خاورمیانه ، یک بمب هسته ای مهیب در یکی از شهرهای بزرگ ایالات متحده آمریکا منفجر خواهد شد که ویرانی گسترده ای به بار خواهد آورد .

وی همچنین مدعی شده است که پرزیدنت اوباما ترور خواهد شد و گلوله ای که او را هدف قرار می دهد مسیری ” ال مانند ” را طی خواهد کرد .

این پیشگوی مسیحی ادعا کرده است که با مریم مقدس ارتباط دارد و پس از اینکه پیشگویی های او به حقیقت پیوست او نام و هویت واقعی خود را آشکار خواهد کرد .

/ 0 نظر / 11 بازدید